Tantrická masáž základní

Chystáte se proniknout do tajů tantry? Objevte její kouzlo díky klasické tantrické masáži. Úvodem vás masérka provede rituálem vestoje, později si užijete pohodlí masážního lehátka. Nechejte se laskat citlivými dlaněmi masérky.

Pronikněte do tajů tantry díky klasické tantrické masáži.

Tantrická masáž je příjemný a osvědčený způsob, jak rozšířit své sexuální prožívání k novým horizontům. Nechte se laskat peříčky, kožešinkou a masírovat celé tělo teplým olejem. K základní tantrické masáži si můžete přiobjednat masáž prostaty.

Na co se můžete těšit?

Napřed se oddejte zklidnění a energetickému napojení na masérku při úvodním rituálu ve stoje. Tento rituál otevírá jedinečný prostor, v němž se bude odvíjet vaše tantrická masáž.

Vleže si poté vychutnáte pod láskyplnýma rukama masérky uvolnění celého těla. A jistě se už těšíte na speciální intimní masáž pohlaví, v tantře nazývaná masáž lingamu, neboli masáž penisu.

Přínos masáže

Naše masážní sekvence je vysoce rozvinuté umění doteku v plné pozornosti, neustálé surfování na vlnách rozkoš, kdy ucítíte žhavý oheň, husí kůži, ponoříte se do svého nitra a pocítíte veliký příliv energie, brnění celého těla a proudění emocí.

Doporučení:

Kratší masáž prostaty je součástí základní tantrické masáže na přání a za příplatek 200 Kč. U masáží delších než 2 hodiny je péče o prostatu v ceně. Můžete také vyzkoušet Masáž prostaty, která je zaměřena na delší stimulaci tohoto důležitého orgánu.

Pokud hledáte maximální intenzitu masáže a prožitku, zvolte Body to body masáž – masáž tělem.

Máte-li zkušenosti se surfováním na vystoupané hladině sexuální energie, zvolte masáž pro pokročilé Tantrickou masáž lingamu.

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *