Tantrická masáž základní

Chystáte se proniknout do tajů tantry? Objevte její kouzlo díky klasické tantrické masáži. Úvodem vás masérka provede speciálním rituálem vestoje, později se necháte opečovat a laskat citlivými dlaněmi masérky v pozici na lehátku nebo futonové matraci.

Pronikněte do tajů tantry díky klasické tantrické masáži.

Tantrická masáž je příjemný a osvědčený způsob, jak rozšířit své sexuální prožívání k novým horizontům. Nechte se laskat peříčky, kožešinkou a masírovat celé tělo teplým olejem. K základní tantrické masáži patří masáž pohlaví, tzn. masáž penisu a varlat a můžete si přiobjednat i masáž prostaty.

Na co se můžete těšit?

Napřed se oddejte zklidnění a energetickému napojení na masérku při úvodním rituálu ve stoje. Tento rituál otevírá jedinečný prostor, v němž prožijete svou tantra masáž.

Vleže si poté vychutnáte pod láskyplnýma rukama masérky uvolnění celého těla. A jistě se už těšíte na speciální intimní masáž pohlaví, v tantře nazývaná masáž lingamu, neboli masáž penisu.

Přínos masáže

Naše masážní sekvence je vysoce rozvinuté umění doteku v plné pozornosti, neustálé surfování na vlnách rozkoš, kdy ucítíte žhavý oheň, husí kůži, ponoříte se do svého nitra a pocítíte veliký příliv energie, brnění celého těla a proudění emocí. Někteří lidí nazývají tuto masáž označením sexuální masáže, protože se dotýkají i pohlaví.

Doporučení:

Kratší masáž prostaty může být součástí základní tantrické masáže na přání a to za příplatek 200 Kč. U masáží delších než 2 hodiny je péče o prostatu v ceně. Můžete také vyzkoušet Masáž prostaty, která je zaměřena na delší stimulaci tohoto důležitého orgánu.

Pokud hledáte maximální intenzitu masáže a prožitku, zvolte Body to body masáž – masáž tělem.

Máte-li zkušenosti se surfováním na vystoupané hladině sexuální energie, zvolte masáž pro pokročilé Tantrickou masáž lingamu.

Tantrická masáž pro dva obsahuje tantrickou masáž pro muže a pro ženu, kterou si můžete vychutnat v páru.

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *