Dotek lásky

Tuto klasickou tantrickou masáž uvítají partneři a dvojice, které touží po společném prožitku z masáže. Ať už chcete poznat něco nového, přiblížit se partnerovi fyzicky či energeticky

Nový prostor a inspirace pro vaše intimní soužití.

Tuto klasickou tantrickou masáž uvítají partneři a dvojice, které touží po společném prožitku z masáže.

Ať už chcete poznat něco nového, přiblížit se partnerovi fyzicky či energeticky nebo jednoduše relaxovat, neváhejte.

Na co se můžete těšit

Tato masáž vám může otevřít nový prostor a inspiraci pro vaše intimní soužití. Při masáži si můžete vybrat z těchto provedení:

 1. Jedna společná masérna
  1. Oba jste v téže místnosti přijímáte téměř synchronnědoteky v těsné blízkosti partnera a vaše energie jsou v tomto nevšedním zážitku propojené, což ještě více umocňuje jeho hloubku. Muž přijímá masáž od masérky, žena od maséra nebo masérky.
  2. Masáž jednou masérkou/masérem oblíbená varianta, kdy přihlížející partner může při masáži pomáhat a učit se nové doteky, zkoumat, co se partnerovi líbí nebo jen pozorovat probíhající masáž.
   Počítejte s minimálně 2,5 hodinami a více.
 2. Oddělené místnosti
  Obdobná varianta, ale masáž přijímá každý z partnerů sám, v oddělených místnostech a můžete si dokonce objednat masáže v různé délce (např. muž 90 minuta žena 2 hodiny)

Před masáží si vždy povídáme o vašich představách a hranicích a po masáži si sdělíme, kde jsme se vlastně ocitli. Tato masáž je velmi zajímavá a vhodná pro páry ať už milenecké či manželskév jakémkoli věku. Sama o sobě je krásným plnohodnotným dárkem či zpříjemněním večera.

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *