Masáž prostaty

Masáž prostaty má pro muže velmi blahodárné a léčivé účinky zejména při citlivém vedení, vnímajícím energii. Masáž podporuje udržení pružnosti prostaty. Masáž vedeme pozorně a jemně až po dostatečném uvolnění oblasti pánve a hýždí. Navíc díky tantrické speciální masážní technice lze navodit vnitřní pocity, které jsou podobné ženskému orgasmu.

Spojte příjemné pocity s léčivými účinky.

Prociťte své pohlaví i v jeho skryté části, prozkoumejte „mužký G-bod“ a vzrušení uvnitř svého těla.
Při této pravé tantrické masáži nepoužíváme žádné anální pomůcky.

Masáž prostaty nabízíme ve 3 variantách

  1. 60 minut obsahuje rituál, zaměření na oblast pánve, vnitřních stehen a zadečku a análu zvenku.
    Samotná vnitřní masáž prostaty trvá 10 minut. Delší vnitřní masáž prostaty je za příplatek 300Kč.
  2. 105 minut. Obsahuje všechny prvky tantrické masáže se zaměřením na delší masáž oblasti zadečku, vnější masáž anální a
    vnitřní masáž prostaty v celkové délce max. 25-30 minut. Každých dalších 10 minut vnitřní masáže je za příplatek 300Kč. Obsahuje rovněž masáž lingamu.
  3. varianta je spíše ochutnávkou masáže anální oblasti a prostaty a u 90 minutové masáže je za příplatek 300Kč (celková cena je
    pak 3100) a trvá 10-15minut.
  4. U 2 hodinové masáže je cena vnitřní masáže prostaty v rozsahu 10minut v ceně, při delší terapii za příplatek 10 min/300Kč.

Tato vnitřní masáž je velmi náročná technicky, energeticky i fyzicky a proto je v základu nabízena vždy v délce 10-15minut.

Masáž začíná rituálem a standartním postupem tantrické masáže, olejovou masáží, ale postupně se ale masérka zaměří pouze na oblast pánve a zadečku tak, aby byly svaly v této oblasti zcela uvolněny. Poté přejde ke speciální masáži celé anální oblasti skrze níž lze provést masáž a stimulaci prostaty zevnitř. Jedinečná technika navozuje vzrušení podobné ženskému orgasmu.

Ve 105 minutové variantě se navíc masíruje i lingam a necháme vás procítit tzv. malý energetický okruh vytvořený mezi lingamem a prostatou.

Přínosy masáže

Prostata je opomíjeným srdcem mužské sexuality, věnujte jí lásku, péči a pozornost a uvidíte, jak moc se změní vaše prožívání.

Důležitým benefitem této terapie jsou její vysoce léčebné účinky, udržuje totiž pružnost prostaty. Je vhodná jako pravidelná a příjemná prevence onemocnění spojená s prostatou.

Příprava na masáž

Není třeba žádná speciální příprava vyjma toho, že je nutné jít ten den ráno nebo před masáží na velkou potřebu.

Doporučení

Balíček léčebných masáží prostaty

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *