Masáž prostaty

Masáž prostaty má pro muže velmi blahodárné a léčivé účinky. Díky ní je udržována pružnost prostaty. Masáž je vedena velmi pozorně a jemně, po dostatečném uvolnění oblasti pánve a hýždí se stává velmi příjemnou. Navíc díky tantrické speciální masážní technice lze navodit vnitřní pocity, které jsou podobné ženskému orgasmu.

Spojte příjemné pocity s léčivými účinky.

Prociťte své pohlaví i v jeho skryté části, prozkoumejte „mužký G-bod“ a vzrušení uvnitř svého těla.

Na co se můžete těšit

Masáž prostaty nabízíme ve 105 minutové variantě. Obsahuje tantrickou masáž lingamu a prodlouženou masáž anální a prostaty.

Začínáme masáží celého těla.

Postupně se ale masérka zaměří pouze na oblast pánve a zadečku tak, aby byly svaly v této oblasti zcela uvolněny. Poté přejde ke speciální masáži celé anální oblasti skrze níž lze provést masáž a stimulaci prostaty zevnitř. Jedinečná technika navozuje vzrušení podobné ženskému orgasmu.

Ve 105 minutové variantě se navíc masíruje i lingam a necháme vás procítit tzv. malý energetický okruh vytvořený mezi lingamem a prostatou.

Přínosy masáže

Prostata je opomíjeným srdcem mužské sexuality, věnujte jí lásku, péči a pozornost a uvidíte, jak moc se změní.

Důležitým benefitem této terapie jsou její vysoce léčebné účinky, udržuje totiž pružnost prostaty. Je vhodná jako pravidelná a příjemná prevence onemocnění spojená s prostatou.

Příprava na masáž

Není třeba žádná speciální příprava vyjma toho, že je nutné jít ten den ráno nebo před masáží na velkou potřebu.

Doporučení

Balíček léčebných masáží prostaty

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *