Masáž prostaty

Masáž prostaty má pro muže velmi blahodárné a léčivé účinky. Díky ní je udržována nejen pružnost prostaty, ale může vás dovést k vnitřnímu orgasmu. Masáž je vedena velmi pozorně a jemně a po dostatečném uvolnění oblasti pánve a hýždí se stává velmi příjemnou. Navíc díky tantrické speciální masážní technice lze navodit vnitřní pocity, které jsou podobné ženskému orgasmu.

Spojte příjemné pocity s léčivými účinky.

Prociťte své pohlaví i v jeho skryté části, prozkoumejte „mužský G-bod“ a vzrušení uvnitř svého těla.

Na co se můžete těšit

Začínáme masáží celého těla. Postupně se ale masérka zaměří pouze na oblast pánve a zadečku tak, aby byly svaly v této oblasti zcela uvolněny. Poté přejde ke speciální masáži celé anální oblasti skrze níž lze provést masáž a stimulaci prostaty zevnitř. Jedinečná technika navozuje vzrušení podobné ženskému orgasmu.

Ve 105 minutové variantě se navíc masíruje i lingam a necháme vás procítit tzv. malý energetický okruh vytvořený mezi lingamem a prostatou.

Vnitřní masáž je poměrně náročná technicky, energeticky i fyzicky a proto je v základu nabízena vždy v délce 10 minut.

Masáž prostaty ve 3 variantách

  1. 60 minut bez intimní masáže pohlaví. Zaměření na oblast pánve, beder, vnitřních stehen a zadečku a análního otvoru zvenku. Samotná vnitřní masáž prostaty trvá 10 minut. Delší vnitřní masáž prostaty je za příplatek 300Kč.
  2. 70 minut tantrická s prostatou. Tato masáž již obsahuje masáž pohlaví a navíc 10 minut masáž prostaty.

3. 105 minut tantrická s prostatou. Obsahuje všechny prvky tantrické masáže se zaměřením na delší masáž oblasti zadečku a
anální oblasti. Vnitřní masáž prostaty v celkové délce max. 30 minut. Každých dalších 10 minut vnitřní masáže je za
příplatek 300Kč. Obsahuje rovněž masáž lingamu.

  • Ochutnávka masáže anální oblasti a prostaty a u 90 minutové masáže je za příplatek 300Kč (celková cena je
    pak 3100) a trvá 10-15minut.
  • U 2 hodinové masáže je cena vnitřní masáže prostaty v rozsahu 15 minut v ceně. Při požadavku na delší terapii rovněž za příplatek 300Kč.

Přínosy masáže

Prostata je opomíjeným srdcem mužské sexuality, věnujte jí lásku, péči a pozornost a uvidíte, jak moc se změní vaše prožívání.

Důležitým benefitem této terapie jsou její vysoce léčebné účinky, udržuje totiž pružnost prostaty. Je vhodná jako pravidelná a příjemná prevence onemocnění spojených s prostatou.

Příprava na masáž

Není třeba žádná speciální příprava vyjma toho, že je nutné jít ten den ráno nebo před masáží na velkou potřebu.

Naše doporučení

Balíček léčebných masáží prostaty

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.