Tantrická masáž lingamu

Tato masáž je určena pouze pro tantricky pokročilé šivy. Je tou nejintenzivnější tantrickou masáží, jakou u nás můžete absolvovat.

Tato masáž je určena pouze pro tantricky pokročilé šivy. Je tou nejintenzivnější tantrickou masáží, jakou u nás můžete absolvovat.

Na co se můžete těšit

Můžete se těšit na dlouhou masáž intimní oblasti, to znamená masáž penisu, varlat a hráze. a rozvádění stoupající sexuální energie do celého těla.

Po úvodním rituálu a kratší uvolňující olejové masáži celého těla se masérka soustředí na masáž vnitřních stehen, zadečku, na tantra masáž penisu, jež zahrnuje nejen masáž lingamu, ale také masáž hráze, masáž varlat a energie je rozváděna po těle. Masáž je vedena jemně a pozorně a střídá se s intenzivnějšími doteky v oblasti pohlaví, jejichž délka a intenzita je přizpůsobena zkušenostem a možnostem klienta.

Zažijete nejrůznější doteky, dechové techniky a variace, které učí tantra pro masáž pohlaví. Vnitřní masáž prostaty je u této techniky zahrnuta rovněž a podpoří dosažení stavu vnitřního orgasmu.

Co vám masáž přinese:

Při pravidelných návštěvách vás naučíme prožívat sexuální vzrušení v celém těle, nejen v oblasti pohlaví a naučíme vás, jak zažít i tzv. celotělový a rozšířený orgasmus. Navíc zvýšíte svou sexuální výdrž, což určitě ocení vaše partnerka.

Upozornění na etický kodex

I při této masáži platí stejná pravidla jako u ostatních terapií u nás, že masáž není vzájemná. Masérka je vaší průvodkyní a vy doteky přijímáte a prožíváte ve zvýšené pozornosti k sobě samému a nesměřujete vaši vysokou sexuální energii k masérce.

Naše doporučení

  • Dopřejte tento zážitek i ženě, o níž víte, že ji zajímá surfování na vlnách orgasmické Masáže joni speciál.
  • Chcete-li více kontaktní masáž a kratší masáž lingamu, zvolte Body to body masáž.

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.