Tantrická masáž lingamu

Tato masáž je určena pouze pro tantricky pokročilé šivy. Je tou nejintenzivnější tantrickou masáží, jakou u nás můžete absolvovat.

Tato masáž je určena pouze pro tantricky pokročilé šivy. Je tou nejintenzivnější tantrickou masáží, jakou u nás můžete absolvovat.

Na co se můžete těšit

Většina času je věnována masáži intimní oblasti a rozvádění stoupající sexuální energiedo celého těla.

Po úvodním rituálu a kratší uvolňující olejové masáži celého těla se masérka soustředí na masáž vnitřních stehen, zadečku a zejména tantrické masáži celého mužského pohlaví, jež zahrnuje nejen lingam, ale také masáž hráze, masáž varlat, masáž pubické kost. Masáž je vedena jemně a pozorně a střídá se s intenzivnějšími doteky v oblasti pohlaví, jejichž délka a intenzita je přizpůsobena zkušenostem a možnostem klienta.

Zažijete nejrůznější doteky, dechové techniky a variace, které učí tantra pro masáž pohlaví. Vnitřní masáž prostaty je u této techniky zahrnuta rovněž a je téměř nezbytná (pokud nebudete zásadně proti) k dosažení stavu vnitřního orgasmu.

Přínos

Při pravidelných návštěvách vás naučíme prožívat sexuální vzrušení v celém těle, nejen v oblasti pohlaví a naučíme vás, jak zažít i tzv. celotělový a rozšířený orgasmus. Navíc zvýšíte svou sexuální výdrž, což určitě ocení vaše partnerka.

Upozornění

I při této masáži platí stejná pravidla jako u ostatních terapií u nás, že masáž není vzájemná. Masérka je vaší průvodkyní a vy doteky přijímáte a prožíváte ve zvýšené pozornosti k sobě samému a nesměřujete vaši vysokou sexuální energii k masérce.

Doporučení

  • Dopřejte tento zážitek i ženě, o níž víte, že ji zajímá surfování na vlnách orgasmické Masáže joni speciál.
  • Chcete-li více kontaktní masáž a kratší masáž lingamu, zvolte Body to body masáž.
Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *