Tým

Jsme tým empatických masérek a masérů, kteří podobně smýšlejí, rádi pečují o druhé, a sami sebe vzdělávají nejen v tantře, ale i v oblastech souvisejících se zdravým životním stylem a péčí o tělo a o duši.

Majitelka studia. Expert v masáži a lektorka tantry. Hledáte radostnou, nabíjející a zároveň léčivou masáž? Patricia skrze své ruce předává tajemné tantrické poselství. V jejím doteku je energie, extáze, něha a láska, je v něm esence životní tantrické cesty a zkušenosti z celoživotní masérské praxe.

Janča je optimistická masérka, která srší energií. A tu vám vlije do žil skrze své doteky během své speciální sestavy tantrické masáže. Pracuje pouze pátek večer až neděle na včasné objednávky.

Masáž s Tarou si budete pamatovat velmi dlouho neboť každá z nich je originální a plná energie. Pocítíte radost, smyslnost a proudící životní energii.

Hledáte víc než jen masáž? Vášeň, něhu, smyslnost, lásku a energii?
Se Zrzečkou se odreagujete od reality všedních dní, zapomenete na okolní svět a na vše, co vás tíží. Ocitnete se v jiném světě, jiné části vesmíru. Tato princezna vám ukáže vaše nitro v přítomném okamžiku, smyslnost doteků, něhu a lásku a prožijete nezapomenutelné chvíle. PRACUJE OD 26.8.2019

Jemnost a energie

Lisa je masérka, jejíž masáž vás nadchne svou jemností, vyvážeností a zároveň silnou energií. Umí se perfektně vcítit do masáže jak sama, tak i s druhou masérkou v případě čtyřruční masáže. Pod touto jemností se skrývá hluboká vášeň a radost.
Lisa opět pracuje od 10.6. 2019

Zažijte hedvábný dotek plný harmonie s bohyní tantrického umění. Pojďme společně měnit realitu, pojďme se vrátit zpátky ke kořenům. Nechte se zaplavit vytvořenou harmonizující přítomností díky dotekům naší Glorie.

Zažijte něžné doteky s láskyplnou masérkou Saly. Její hřejivé dlaně vám poskytnou pocit bezpečí a harmonie. Nechejte se unášet na vlnách potěšení z blízkosti a plně se oddejte masáži v její přítomnosti.

Dámy, jen pro vás - Vítkův citlivý jemný dotek plný porozumění, v němž vnímáte silnou mužskou energii a dlouholetou zkušenost. Zažijete originální a nezapomenutelnou masáž s prožitkem plného pochopení pro vaše touhy a vcítění se do vašich potřeb.

Jiří je masér, který masíruje ženy i muže zkušenou rukou, protože se věnuje masážím profesně již přes 10 let. Využívá k tomu znalostí z kurzů tantry, jógy a tajči. Masáž vnímá jako skvělou možnost relaxace, jako prostředek k léčení či uctění těla i duše.

Zdeněk je empatický tantrický masér, u nějž oceníte jistý a láskyplný dotek a soustředěnou pozornost věnovanou jen a pouze vám během celého trvání masáže. Vychutnejte si jeho zkušenost a citlivost na vlastní kůži.