Tým

Přetvářím studio na individuální péči o vaše tělo i duši.

V týmu jsou masérky a maséři, kteří prošli Certifikačním ročním kurzem tantra masáže v rozsahu desítek hodin a již mají nejen perfektní znalost techniky tantra masáží, ale i dlouholetou praxi a hluboké pochopení vás.
Jejich hlavní motivací je láska k této práci a Vaše spokojenost.

Majitelka studia. Expert v masáži a lektorka tantry , koučka. Hledáte radostnou, nabíjející a zároveň léčivou masáž? Patricia skrze své ruce předává tajemné tantrické poselství. V jejím doteku je energie, extáze, něha a láska, je v něm esence životní tantrické cesty a zkušenosti z celoživotní masérské praxe.

Veronica je nová junior masérka s jemnými doteky a úsměvem na tváři. Dokáže vytvořit uvolněnou atmosféru a dovést vás při své pomalu plynoucí masáži mimo realitu.

Janča je optimistická masérka, která srší energií. A tu vám vlije do žil skrze své doteky během své speciální sestavy tantrické masáže. Neváhejte a navštivte Janču

„Život v nás je jako voda v řece.“ ( Henry David Thoreau)

Masáž s Nadi plyne jako voda v řece a vždy je jiná a nová. S Nadi "nikdy nevstoupíte do téže řeky"

Zažijte něžné doteky či Kašmírskou masáž nebo tantrickou koupel s láskyplnou masérkou Saly. Nechejte se unášet na vlnách potěšení z blízkosti štíhlé, krásně upravené ženy a plně se oddejte masáži v její přítomnosti.

Zdeněk je empatický tantrický masér, u nějž oceníte jistý a láskyplný dotek a soustředěnou pozornost věnovanou jen a pouze vám během celého trvání masáže. Vychutnejte si jeho zkušenost a citlivost na vlastní kůži.

Jiří je masér, který masíruje ženy i muže zkušenou rukou, protože se věnuje masážím profesně již přes 10 let. Využívá k tomu znalostí z kurzů tantry, jógy a tajči. Masáž vnímá jako skvělou možnost relaxace, jako prostředek k léčení či uctění těla i duše.