Tým

Přetvářím studio na individuální péči o vaše tělo i duši. Tým se zmenšil a přetvořil, tak jako celá společnost po období Koronaviru a nabízíme masáže po předchozí objednávce.

Majitelka studia. Expert v masáži a lektorka tantry , koučka. Hledáte radostnou, nabíjející a zároveň léčivou masáž? Patricia skrze své ruce předává tajemné tantrické poselství. V jejím doteku je energie, extáze, něha a láska, je v něm esence životní tantrické cesty a zkušenosti z celoživotní masérské praxe.

Každý z nás na této planetě si zaslouží lásku, vnímavý dotek a vlídné slovo...

Otevřete své smysly při tantrické masáži s krásnou, něžnou a empatickou masérkou Lunou.

Janča je optimistická masérka, která srší energií. A tu vám vlije do žil skrze své doteky během své speciální sestavy tantrické masáže. Neváhejte a navštivte Janču

Zažijte něžné doteky či Kašmírskou masáž nebo tantrickou koupel s láskyplnou masérkou Saly. Nechejte se unášet na vlnách potěšení z blízkosti štíhlé, krásně upravené ženy a plně se oddejte masáži v její přítomnosti.

Zvu vás na zpáteční cestu k vašemu „já“

Tam, kde se opět můžete z celého srdce cítit v kontaktu s vaší vlastní smyslnou energií bez jakéhokoli tlaku a očekávání.

Zdeněk je empatický tantrický masér, u nějž oceníte jistý a láskyplný dotek a soustředěnou pozornost věnovanou jen a pouze vám během celého trvání masáže. Vychutnejte si jeho zkušenost a citlivost na vlastní kůži.

Jiří je masér, který masíruje ženy i muže zkušenou rukou, protože se věnuje masážím profesně již přes 10 let. Využívá k tomu znalostí z kurzů tantry, jógy a tajči. Masáž vnímá jako skvělou možnost relaxace, jako prostředek k léčení či uctění těla i duše.