Tým

Jsme tým empatických masérek a masérů, kteří podobně smýšlejí, rádi pečují o druhé, a sami sebe vzdělávají nejen v tantře, ale i v oblastech souvisejících se zdravým životním stylem a péčí o tělo a o duši.

Majitelka studia. Expert v masáži a lektorka tantry. Hledáte radostnou, nabíjející a zároveň léčivou masáž? Patricia skrze své ruce předává tajemné tantrické poselství. V jejím doteku je energie, extáze, něha a láska, je v něm esence životní tantrické cesty a zkušenosti z celoživotní masérské praxe.

Masáž s Tarou si budete pamatovat velmi dlouho neboť každá z nich je originální a plná energie. Pocítíte radost, smyslnost a proudící životní energii.

Jemnost a energie

Lisa je masérka, jejíž masáž vás nadchne svou jemností, vyvážeností a zároveň silnou energií. Umí se perfektně vcítit do masáže jak sama, tak i s druhou masérkou v případě čtyřruční masáže. Pod touto jemností se skrývá hluboká vášeň a radost.
Lisa PRACUJE 10.12.-13.12. 2019

Janča je optimistická masérka, která srší energií. A tu vám vlije do žil skrze své doteky během své speciální sestavy tantrické masáže. Pracuje pouze pátek večer až neděle na včasné objednávky.

Zažijte něžné doteky či Kašmírskou masáž nebo tantrickou koupel s láskyplnou masérkou Saly. Nechejte se unášet na vlnách potěšení z blízkosti štíhlé, krásně upravené ženy a plně se oddejte masáži v její přítomnosti.

Královna tantrické masáže. Skrze láskyplný dotek Laury ucítíte lásku sami v sobě a touhu po sdílení a intimitě.

Zažijte hedvábný dotek plný harmonie s bohyní tantrického umění. Pojďme společně měnit realitu, pojďme se vrátit zpátky ke kořenům. Nechte se zaplavit vytvořenou harmonizující přítomností díky dotekům naší Glorie.

Zdeněk je empatický tantrický masér, u nějž oceníte jistý a láskyplný dotek a soustředěnou pozornost věnovanou jen a pouze vám během celého trvání masáže. Vychutnejte si jeho zkušenost a citlivost na vlastní kůži.

Masér pro ženy, který ctí sílu přítomného okamžiku. Jeho dotek léčí, potěší a je zaměřený právě na vás. Patrik je muž, který trpělivě naslouchá vám i vašemu tělu, dodá energii a pomůže najít správné rozhodnutí.

Jiří je masér, který masíruje ženy i muže zkušenou rukou, protože se věnuje masážím profesně již přes 10 let. Využívá k tomu znalostí z kurzů tantry, jógy a tajči. Masáž vnímá jako skvělou možnost relaxace, jako prostředek k léčení či uctění těla i duše.