Tým

Přetvářím studio na individuální péči o vaše tělo i duši. Tým se zmenšil a přetvořil, tak jako celá společnost po období Koronaviru a nabízíme masáže po předchozí objednávce.

Majitelka studia. Expert v masáži a lektorka tantry , koučka. Hledáte radostnou, nabíjející a zároveň léčivou masáž? Patricia skrze své ruce předává tajemné tantrické poselství. V jejím doteku je energie, extáze, něha a láska, je v něm esence životní tantrické cesty a zkušenosti z celoživotní masérské praxe.

Každý z nás na této planetě si zaslouží lásku, vnímavý dotek a vlídné slovo...

Otevřete své smysly při tantrické masáži s krásnou, něžnou a empatickou masérkou Lunou.

Zvu vás na zpáteční cestu k vašemu „já“

Tam, kde se opět můžete z celého srdce cítit v kontaktu s vaší vlastní smyslnou energií bez jakéhokoli tlaku a očekávání.

Zdeněk je empatický tantrický masér, u nějž oceníte jistý a láskyplný dotek a soustředěnou pozornost věnovanou jen a pouze vám během celého trvání masáže. Vychutnejte si jeho zkušenost a citlivost na vlastní kůži.

Jemnost a energie

Lisa je masérka, jejíž masáž vás nadchne svou jemností, vyvážeností a zároveň silnou energií. Umí se perfektně vcítit do masáže jak sama, tak i s druhou masérkou v případě čtyřruční masáže. Pod touto jemností se skrývá hluboká vášeň a radost.

Zažijte hedvábný dotek plný harmonie s bohyní tantrického umění. Pojďme společně měnit realitu, pojďme se vrátit zpátky ke kořenům. Nechte se zaplavit vytvořenou harmonizující přítomností díky dotekům naší Glorie.

Zažijte něžné doteky či Kašmírskou masáž nebo tantrickou koupel s láskyplnou masérkou Saly. Nechejte se unášet na vlnách potěšení z blízkosti štíhlé, krásně upravené ženy a plně se oddejte masáži v její přítomnosti.

Jiří je masér, který masíruje ženy i muže zkušenou rukou, protože se věnuje masážím profesně již přes 10 let. Využívá k tomu znalostí z kurzů tantry, jógy a tajči. Masáž vnímá jako skvělou možnost relaxace, jako prostředek k léčení či uctění těla i duše.