Tým

Majitelka studia. Expert v masáži a lektorka tantry. Hledáte radostnou, nabíjející a zároveň léčivou masáž? Patricia skrze své ruce předává tajemné tantrické poselství. V jejím doteku je energie, extáze, něha a láska, je v něm esence životní tantrické cesty a zkušenosti z celoživotní masérské praxe.

Janča je optimistická masérka, která srší energií. A tu vám vlije do žil skrze své doteky během své speciální sestavy tantrické masáže. Pracuje pouze pátek večer až neděle na včasné objednávky.

Oddejte se hřejivým rukám Elis, které vás naladí na vlnu pohody. Elis je zde pro všechny, kteří hledají pochopení a krásný, jemný zážitek od ženy kypřejších tvarů.

Zažijte hedvábný dotek plný harmonie s bohyní tantrického umění. Pojďme společně měnit realitu, pojďme se vrátit zpátky ke kořenům. Nechte se zaplavit vytvořenou harmonizující přítomností díky dotekům naší Glorie.

Zažijte něžné doteky s láskyplnou masérkou Saly. Její hřejivé dlaně vám poskytnou pocit bezpečí a harmonie. Nechejte se unášet na vlnách potěšení z blízkosti a plně se oddejte masáži v její přítomnosti.

Jemnost a energie

Lisa je masérka, jejíž masáž vás nadchne svou jemností, vyvážeností a zároveň silnou energií. Umí se perfektně vcítit do masáže jak sama, tak i s druhou masérkou v případě čtyřruční masáže. Pod touto jemností se skrývá hluboká vášeň a radost.
Lisa opět pracuje 12.11. - 17.11. 2018.

Lena je neuvěřitelně citlivá, ale vášnivá, a dokáže být také temná. Při masáži se na vás naladí a zjistí vaše nejniternější touhy.

Pracuje zejména čtvrtky a pondělky.

Dámy, jen pro vás - Vítkův citlivý jemný dotek plný porozumění, v němž vnímáte silnou mužskou energii a dlouholetou zkušenost. Zažijete originální a nezapomenutelnou masáž s prožitkem plného pochopení pro vaše touhy a vcítění se do vašich potřeb.

Jiří je masér, který masíruje ženy i muže zkušenou rukou, protože se věnuje masážím profesně již přes 10 let. Využívá k tomu znalostí z kurzů tantry, jógy a tajči. Masáž vnímá jako skvělou možnost relaxace, jako prostředek k léčení či uctění těla i duše.

Zdeněk je empatický tantrický masér, u nějž oceníte jistý a láskyplný dotek a soustředěnou pozornost věnovanou jen a pouze vám během celého trvání masáže. Vychutnejte si jeho zkušenost a citlivost na vlastní kůži.