Art masáž

Máte rádi intenzivnější masáž? Pospícháte a nedaří se vám dobře uvolnit? Pak zvolte Art masáž neboli uměleckou masáž souznějící s rytmem podmanivé hudby. Dopřejte si olejovou masáž zad, nohou či celého těla a intenzivní kratší intimní masáž.

Nechte roztančit ruce masérky na svém těle.

Hodinová sekvence vám svou stoupající a klesající energií, svým erotickým nábojem s prvky tantrické masáže včetně masáže intimních partií, rozehřeje tělo i duši. Art masáž je uvolňující a ozdravující masáž v živé atmosféře s krásnou hudbou a širokým spektrem použitých masážních technik.

Na co se můžete těšit

Při Art masáži vás na začátku uvolníme horkými ručníky. Pak už se můžete těšit hloubkovou masáž a silnější olejovou masáž. Na vaše přání rozmasírujeme bolavá místa a naplníme je novou uzdravující energií. Na závěr je přirozeně včleněna kratší, energeticky intenzivní masáž intimních partií.

Přínos masáže

Masáž vás dokonale uvolní, je ve své podstatě silovější, rychlejší a časově kratší, než tantrická masáž. Její intenzita se odvíjí od rytmu speciální hudby. Neobsahuje úvodní rituál ve stoje, celou masáž si užíváte vleže na masérském lehátku.

Závěrečná intimní masáž je prováděna citlivě a ejakulace není oddalována.

I při této masáži platí zásada, že masírovaný neopětuje doteky. Dejte masérce její prostor a užijte si tuto jedinečnou masáž.

Doporučení

  • Pokud dáváte přednost masáži jemnější a delší, zvolte Tantrickou masáž.
  • Art masáž neobsahuje masáž prostaty, ale můžete ji poptat pouze u 75minutové varianty za příplatek 200Kč.

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.