Reference

Reference Luna

Luna je skvělá kolegyně a masérka, již měsíc po začátku svého působení sbírá samé pozitivní ohlasy na svou práci:

Dobrý den,
jen bych chtěl poděkovat za hezký zážitek, byl jsem velmi spokojen s přístupem slečny Luny při své první životní tantrické masáži. Vše mi krásně vysvětlila, byla milá a z úsměvu ji vyzařoval klid. Krásně mě provedla obřadem a zažil jsem příjemný duchovní zážitek. Slečna byla krásná a úžasná svým přístupem. Byl jsem velmi spokojen se zážitkem. JS Praha

Pochvala pro Janču od Davida ze Švýcarska

Ahoj Patricie,

Děkuji, měl jsem jednu z nejlepších tantrických masáží mého života a masáž prostaty byla úžasná.

Skoro lituji, že nežiji v Praze, ale pokud se vrátím, přijdu za vámi znovu.

Děkuji, děkuji moc, jsem v sedmém nebi.

2019

pro Tantra Massage Patricia Prague

Chtěla bych z celého srdce poděkovat masérce Taře, která je velmi šikovná, milá a sympatická, otevřela ve mě již zapomenuté, nalezla nové, dala mi do těla hluboké odpuštění a pomohla najít novou sílu 💖💖💖💖 tak velkou sílu, že tentýž den při cestě domů jsem potkala novou a zajímavou tvář 😊😊💖z velkého zklamání se, kterým jsem do místnosti přišla, jsem odcházela se štěstím, které hřálo zbytek celého večera 💖💖💖💖 také moc děkuji paní majitelce, která otevřela tak úžasné prostředí a najmula k sobě tak úžasné lidi 💖💖💖💖💖 máte ohromné poslání a jste úžasní 💖💖 z celého srdce doporučuji 💖💖💖💖💖💖 a mockrát děkuji 💖💖💖💖💖

TESTIMONIAL FOR A HEALING SESSION WITH PATRICIA

I had a stroke in late 2018 and had given up all hope of having an orgasm, given the medication I must live with. I had decided that life could be full of other things but I did come back to Prague where I had spent many wonderful times. I re-connected with Patricia and I spent a very good time with her over a drink, renewing her acquaintance. I did ask for a Tanta session with her, knowing she was the best and would be very understanding about my condition and she was. Imagine my joy when she brought me to full climax after 2 years!! She is a miracle worker without doubt. If you are doubtful about your sexual ability and are in the same position as myself with blood thinning medication do not hesitate to contact Patricia. Thank you so much Patricia, my dear and life changer.

Bruce, Scotland

02/2019 D. for Gloria

Hi Patricia,

I would like to provide you a short positive feedback.

First of all, I was really happy with the session with Gloria who is a beautiful women (in all areas-not just physically ). She has very good communication and human skills which helps to feel relaxed from the first step in the room.

She was looking fully involved and concentrated during the entire session. I enjoyed very much.

06/2018 Matthias Germany

Janča je jednička, nejlepší masáž za poslední léta. Více než perfektní. Matthias.

06/2018 Tomáš

Minulý týden jsem byl na masáži u Lisy. Každá masáž je jiná a asi v každé branži se dá vždy něco vylepšovat a pokud možno vést k dokonalé preciznosti. Asi to platí i v tantra masážích. Lisa je toho příkladem-elegance, vycítění po čem druhý touží a co vnitřně potřebuje a zejména profesionalismus par excellence! Díky jí za ten zážitek moc!

Zkušenosti a odbornost

Milá Patricie, především chci poděkovat za skvělou masáž. Byl jsem na desítkách tantra masáží, ale až u tvé jsem pocítil, co je "za" tou masáží a kam má vlastně vést. Musím vyzdvinout absolutní ODBORNOST, nečekanou sílu doteků a vhledů. Masáž, která zahrnula všechny orgány, vnitřní i vnější, dávaná s takovou láskou, to jsem opravdu nikdy nikde nezažil. Moc ti děkuji. Libor

Body to body s Patricia

Hallo Pat.

Po energetickém zpracování masáže s odstupem casu musim uznat, ze to byla ta nejlepsi tantra b2b masaz, jakou jsem kdy zazil. Diiiiiik.

Tvůj osobni pristup je uzasny a ja doufam, ze se jeste nekdy uvidime ....

Zdravim

Danny Německo

Andělská masáž pro ženy prosinec 2014

Dobrý večer paní Patricie, Vy mě vidíte dnes poprvé a za dvě hodiny uděláte víc,než psycholožka za 6 let, i když trochu mi také pomohly. Ale to je jiné a silnější kafe či čajíček. Už teď se těším na naše další setkání a raději delší než dvě hodiny. Moc děkuji. Markéta.

Tantra masáž s Aurou

Minulý týden jsem byl na úžasné tantra masáži u Aury. Z dřívějška již mám zkušenost s "tantra masáží” odjinud ale v porovnání s provedením ve Vašem salonu se vlastě o tantru jako takovou vůbec nejednalo. Byl to pro mě nádherný zážitek, který mám stále v hlavě a v paměti si ho vracím. Auře musím poděkovat za trpělivost s mojí trémou, které mě svým citlivým přístupem zbavila.
Rád si příště tento hluboký zážitek u Vás zopakuji. V. Z. Jihlava

srpen 2014

Reference masáž ve studiu Tantra Patricia

VZKAZ PRO MERCI:

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU V RÁJI, POMOHLA´S MĚ OBJEVIT DALŠÍ ROZMĚR ŽIVOTA. DĚKUJI A PŘEJI TI JEŠTĚ JEDNOU VŠE KRÁSNÉ.
S úctou a láskou Petr

červen 2014

Kouzelnice Merci

Ahoj Patricie,

tak jsem byl včera u Merci a musím říci, že to je opravdu úžasný zážitek, něco tak krásného jsem ještě neprožil, je opravdová kouzelnice...

Díky moc J.H.

srpen 2013

2012/07

Díky Patricie! Krk je jako za mlada a celková uvolněnost samozřejmě přetrvává. Jsi expertka! Děkuji Ludvík

Ohlas z daleké Austrálie

Podívejte se, co přišlo poštou:

testimonial-1.jpg

2012/09

Patricie, nedávno jsem byl u tebe na své první tantra masáži a bylo to tak nepředstavitelně nádherné, vzrušující a překvapivé, že se musím-prostě musím znovu k tobě objednat!!! Když jsem od tebe odešel byl jsem jako v jiném světě-odreagovaný, spokojený, lehký. Celý týden jsem se cítil jako nový, bezstarostný člověk! Něco tak vzrušujícího a přitom citlivého jsem prostě ještě nikdy nezažil!!! No prostě jako v ráji.Děkuji. Ondřej

2012/08

Dear Patricia, for me, every touch that goes from deep emotional motives or from honest person willing to help and break everyday barriers that lies between people. Tantra massage is my definition of highest peak of real aesthetic experience that achieve pure beauty of the giver and beauty of the receiver at the same time through finest form of pleasure. I enjoyf some of that wonderful experience visiting you and your nice studio. N.

2012/08

Patricia,
I want to thank you for the wonderful massage earlier this month! I feel like it really opened me up to something different and was also an opportunity to learn more about myself. I found that I was less in my mind and more in my body afterwards, and having better sex with my partner.
The experience exceeded my expectations and it was really of the type that I was looking for; something of a spiritual nature to deepen my sexual understanding and energy flow.
I am looking forward to seeing you again next time I am in Prague! Stephan

2012/03

Patricie, zažil jsem u Tebe skutečně velice krásnou a hluboce uvolňující masáž, plnou jiskřivé energie vznášející se a klesající spolu se mnou jako ve vlnách teplého thajského moře. Prožívaná lehkost a rozkoš mi umožnila otevřít se a znovu se pevně spojit s mojí vnitřní jistotou.. uvidět věci a dění kolem mě i uvnitř mé mysli v pochopení přirozených souvislostí a východisek. Užil jsem si skvělé dvě hodiny příjemného odevzdání se a přijímání v léčivé a citlivé atmosféře tantrické masáže. Děkuji... namasté