Proč k nám

Proč k nám

 • Tantra je nejen naše profese, ale i hobby a životní poslání
 • Masáže opravdu umíme.
 • Každému z vás dáváme maximální péči a plnou pozornost.
 • Všechny masérky a maséři jsou certifikovaní a neustále se vzdělávají.
 • Patricia osobně dohlíží na výuku masérek a kvalitu masáží a na další osobnostní rozvoj masérek.
 • Majitelka studia Patricia je uznávanou osobností v oblasti esoteriky a alternativních metod léčení.
 • Vede vlastní školu tantry, meditace a masáží.
 • Patricia je garantem spirituality a tantry v pravém slova smyslu, sama se dlouhodobě vzdělává v zahraničí i v ČR u přímých žáků Osha

Máme více než 15 let zkušeností

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti a umí se vcítit do pocitů člověka, který se chystá oddat tantře poprvé? Roky praxe nás naučily, že každý zákazník je jiný a ke každému přistupujeme s jedinečnou péčí a empatií. Stejně tak známe i pokročilé techniky, jsme zde kompetentní tým i pro velmi pokročilé.

Jsme blízko

Cesta metrem z centra Prahy k nám trvá asi 10 min. Studio najdete necelých 200 metrů od stanice Českomoravská. Ihned u domu naleznete dostatek placených parkovacích míst.

Zákazníci se k nám vracejí

Říká se, že nejlepším důkazem spokojenosti jsou vracející se zákazníci. K nám se pravidelně vrací více než polovina návštěvníků, slova chvály jsou samozřejmostí.

Rozumíme vám

Nemluvíte česky? Nevadí. I tak si budeme rozumět. Angličtina je samozřejmostí, domluvíme se i německy, francouzsky, slovensky a rusky.

Nabízíme mnoho druhů masáží

Tantra je o fantazii a posouvání hranic. Často nabízíme novou terapii z naší vlastní dílny nebo masáž přizpůsobíme na míru vašim požadavkům.

Naší specialitou je 6hodinová masáž Chrám bohyně Isis, jejímž bonusem je čtyřruční masáž. Patricia osobně se zaměřuje na masáže léčebné-bodyterapii, bodywork, provázanost těla a duše.

Užijte si masáž ve dvou

Chcete si tyto intimní chvíle užít s partnerem? Naše masérky vás odkryjí skrytá tajemství vaší sexuální energie, o kterých jste zatím neměli ani tušení.

Neustále se vzděláváme

Všechny naše masérky a maséři získali certifikát ročního tréninku a neustále se vzdělávají. Důkazem našeho nadšení je vlastní škola tantry Tantralife, nyní nově na webu www.tantrapatricia.cz, ve které vzdělávám nové tantrické maséry. Tantra je pro nás hlavně vášeň, aktivita, které se věnujeme neustále.

Objednáte se pohodlně elektronicky

 • Na našich stránkách najdete elektronický formulář, kde si můžete vybrat čas a případně masérku/maséra, který je vám nejsympatičtější.
 • Nově můžete využít online objednání přes kalendář Termino.

U masáží, které vyžadují delší přípravu požadujeme zálohu předem. Jedná se o koupel, párové masáže a masáže delší než 2 hodiny.

Rovněž od nových klientů požadujeme zálohu zaslanou na účet.

 • Chcete dojít na masáž ještě ten den nebo během několika hodin? Kontaktujte nás raději telefonicky. Zavoláme vám zpět i na zahraniční čísla.

Jsme diskrétní

Za všech okolností ctíme masérské tajemství a jedinečnost každé vaší masáže.

Samozřejmostí je, že se o ničem z průběhu nešíříme, zejména léčení je pod zámkem mlčenlivosti.

Používáme kvalitní oleje

Součástí skvělé masáže je i kvalitní masážní olej. Používáme přírodní oleje, kokosový olej nebo oleje značky Torf-Ziegler, které vyživují pokožku a zároveň je po masáži lehce smyjete.

Pro ženy používáme olej z egyptských růží.

Éterické oleje pro navonění místnosti nebo oleje jsou rovněž přírodní, značka Atok.