Proč k nám

Proč k nám

  • Masáže opravdu umíme.
  • Tantra je nejen naše profese, ale i hobby a životní poslání.
  • Každému z vás dáváme maximální péči a plnou pozornost.
  • Všechny masérky a maséři jsou certifikovaní a neustále se vzdělávají.
  • Patricia osobně dohlíží na kvalitní zapracování masérek a jejich další osobnostní rozvoj.
  • Majitelka studia Patricia je uznávanou osobností v oblasti esoteriky a alternativních metod léčení.
  • Vede vlastní školu tantry, meditace a tantra masáží.
  • Patricia je garantem spritiuality a tantry v pravém slova smyslu, sama se dlouhodobě učí u přímých žáků Osha.

Máme více než 15 let zkušeností

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti a umí se vcítit do pocitů člověka, který se chystá oddat tantře poprvé? Roky praxe nás naučily, že každý zákazník je jiný a ke každému přistupujeme s jedinečnou péčí a empatií. Stejně tak známe i pokročilé techniky, jsme zde kompetetní tým i pro velmi pokročilé.

Jsme blízko

Cesta metrem z centra Prahy k nám trvá asi 10 min. Studio leží necelých 200 metrů od stanice Českomoravská. V blízkosti naleznete dostatek místa k zaparkování.

Zákazníci se k nám vracejí

Říká se, že nejlepším důkazem spokojenosti jsou vracející se zákazníci. K nám se pravidelně vrací více než polovina návštěvníků, slova chvály jsou samozřejmostí.

Rozumíme vám

Nemluvíte česky? Nevadí. I tak si budeme rozumět. Angličtina je samozřejmostí, domluvíme se i německy, francouzsky a rusky.

Nabízíme mnoho druhů masáží

Tantra je o fantazii a posouvání hranic. Každý rok nabízíme novou terapii z naší vlastní dílny. Naší specialitou je 6 hodinová masáž, jejímž bonusem je čtyřruční masáž. Patricia osobně se zaměřuje na masáže léčebné - bodyterapii, bodywork, provázanost těla a ducha.

Užijte si masáž ve dvou

Chcete si tyto intimní chvíle užít s partnerem? Naše masérky vás provedou taji vaší sexuální energie, o kterých jste zatím neměli ani tušení…

Neustále se vzděláváme

Všechny naše masérky a maséři získali certifikát ročního tréninku a neustále se vzdělávají. Důkazem našeho nadšení je vlastní škola tantry Tantralife, ve které vzděláváme nové tantrické maséry. Tantra je pro nás hlavně vášeň, aktivita, které se věnujeme neustále.

Objednáte se pohodlně elektronicky

Na našich stránkách najdete elektronický formulář, kde si můžete vybrat čas a případně masérku/maséra, který je vám nejsympatičtější.

Chcete dojít na masáž ještě ten den nebo během několika hodin? Kontaktujte nás raději telefonicky. Zavoláme vám zpět i na zahraniční čísla.

Jsme diskrétní

Za všech okolností ctíme masérské tajemství a jedinečnost každé vaší masáže.

Používáme kvalitní oleje

Součástí skvělé masáže je i kvalitní masážní olej. Používáme přírodní oleje, kokosový olej nebo oleje značky Tort-Ziegler, které krásně vyživují pokožku a zároveň je po masáži lehce smyjete.