Tara

Masáž s Tarou si budete pamatovat velmi dlouho neboť každá z nich je originální a plná energie. Pocítíte radost, smyslnost a proudící životní energii.

Na vlně klidné i smyslné energie

Tara vás vnímá již při příchodu, jakou vyzařujete energii a dokáže vycítit, co potřebujete a co bude pro vás nejvhodnější.

Svými doteky dokáže uvolnit bloky, emoce, smutek, abyste odcházeli plní energie a radosti pro zvládání různých životních situací.

Patricia o Taře:

Tara vás obdaruje jemnějším typem masáže a smyslnými doteky a vycítí, jak zajistit pro každého z vás výjimečný zážitek.

Tara není žádný nováček, pracovala u mě 5 let v začátcích studia.

Tara je vnímavá na detaily a dokáže pro vás vytvořit příjemnou atmosféru se svíčkami, teplem, hudbou.

Říká o sobě:

Mám ráda v životě ten pocit, kdy mě něco nadchne, úplně se rozzářím, změním výraz, mám elán, energii, usmívám se, cítím se v proudu života a vím, že jsem na té správné cestě. Pak se vše se daří, potkávám zajímavé lidi, dějí se mi milé události.

Energii, kterou vydávám se mi několikanásobně vrací. Usmívám se a jsem šťastná, cítím se dobře. Stejně jako když je člověk zamilovaný. Tak se tomu stalo jen několikrát v mém životě a určitě tomu bylo také tehdy, když jsem poprvé začala masírovat u Patricie

Dlouhé roky jsem pracovala v jiném oboru. Proto miluji uvolňující voňavé prostředí u masáže, kde je vše pomalé a opravdové.

Z vlastní zkušenosti vím, že některá masáž je tak jedinečná, že si ji člověk pamatuje velmi dlouho, ráda takovéto hluboké masáže dávám.

Specializace:

  • Tantrické masáže
  • Čtyřruční masáže
  • Párové masáže
  • Masáž tělem Body to body
  • Kašmírská masáž

Certifikáty a kurzy osobnostního rozvoje

2019 Taraka Solei - Cesta duše

2016-2018 Karaimi - Posvátný grál ženství. Partnerské vztahy.

2017 Komala - Síla hlasu

2011-2012 Tantralife. Roční škola tantrických masáží

2011 Refit. Rekvalifikační kurz sportovní masáže.

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *