O studiu

Tantrický chrám v Praze

studio-3-hall.jpg

Pro více fotek navštivte naši fotogalerii.

Historie založení studia

Myšlenka mobilních masáží v Praze vznikla v roce 1999, kdy byly jakékoli masáže v Praze nedostatkové zboží, masérky s jazykovou vybavenosti nebyly a tantrické masáže byly v plenkách. 

Nejprve jsem fungovala jako mobilní masérka se zázemím na pražských Vinohradech. V té době jsem byla jedním z tehdy pouhých 3 tantrických studií nebo spíše nabídek. Masážní studia v podobě, v jaké existují dnes tehdy ještě nebyla a první díl Školy tantrických masáží u Denisy a Richarda byl první otvíranou školou tantra masáží v Čechách vůbec. Do té doby jsem uplatnila své znalosti tantra masáže, které jsem nabyla v Německu od svých 22 let

V roce 2010 jsem zázemí mobilních masáží přestěhovala na Prahu 9 do Libně do vlastních prostor. Toto místo je v dobře dostupné lokalitě u O2 arény, přímo na metru s celkem dobrou možností parkování. Prostory jsem v roce 2017 kompletně zrekonstruovala.

Za skvělé pomocí architektky a dekoratérky jsme vytvořili Tantrický chrám, zasvěcený indické bohyni Bhairavi, která je v evropské mytologii obdobou Fénixe, tj. symbolem „toho, co povstalo z popela“.

A to je doslova pravda. V ohromné záplavě tantrických studií nabízím kvalitu a hloubku pravé tantrické masáže (o zakladatelce), vytříbenou léty práce a ryzího zájmu o tento obor. 

Přijďte se přesvědčit, přijďte si objednat masáž a vstupte do Chrámu klidu, pohody a pravé tantry.

Tantrické kurzy

Obsah se připravuje

Tantrické kurzy

Naši partneři

logo-benefit-plus.png