O studiu

Tantrické masáže Praha

Welcome by Patricia studio

Hrst vzpomínek

Myšlenka mobilních masáží vznikla v roce 1999, kdy byly jakékoli masáže v Praze nedostatkové zboží, masérky s jazykovou vybaveností téměř neexistovaly a tantrické masáže neznal téměř nikdo. Začala jsem fungovat jako mobilní masérka léčebných masáží, hovořící německy, francouzsky a anglicky.

Masážní studia v dnešní podobě tehdy ještě neexistovala a první kurz tantrických masáží se v Čechách uskutečnil v roce 2003.
V té době se tantrou zabývaly pouhé tři subjekty. Mé první zázemí bylo na pražských Vinohradech.

V roce 2010 jsem své studio tantrických masáží přestěhovala do Prahy 9-Libeň do prostor, které jsem v roce 2017 kompletně zrekonstruovala do současné podoby, která zaujme svou čistou tantrickou linií.

Za pomoci profesionálů jsem vytvořila novodobý tantrický chrám zasvěcený indické bohyni Bhairavi.

Její evropskou obdobou je Fénix. Oba jsou symbolem toho, "co povstalo z popela“.

V současné záplavě tantrických studií nabízím zkušenost, kvalitu a spirituální přesah pravé tantrické masáže, vytříbené léty práce a ryzím zájmem o tento obor.

Zvu vás - vstupte do chrámu klidu, pohody a pravé tantry.

Pro více fotografií navštivte naši fotogalerii.


Tantrické kurzy

Jedno přísloví praví „Dokud to nedokážeš někoho naučit, nerozumíš tomu,“ což pro nás znamená, že plody naší práce nejsou jen spokojení klienti, ale také schopní maséři a masérky.
V roce 2008 jsem založila školu tantrických masáží Tantralife, ve které předávám své dlouholeté zkušenosti s masážemi, tantrou a jejím učením v praxi. V současné době volím formu inidviduálních školení a skupin.

Nejenže tu můžete získat Certifikát tantrického maséra/masérky a osvědčení pro Kašmírskou masáž, ale sami na sobě si ověříte pravou hloubku tantry. Zjistíte, že zdaleka neznamená jen masážní techniky, intuici a práci s energií.

Více se dozvíte na webu : https://www.tantrapatricia.cz/cs/


Naši partneři

logo-benefit-plus.png