Tao masáž

Taoistická masáž je zvláštní klenot mezi masážemi. Vychutnáte si u ní jak uvolnění těla a energetických drah intenzivními fyzickými doteky, tak i jemnost, klid a vnímavost, s níž je prováděna. Budete žasnout nad jejím průzračně jednoduchým uspořádáním.

Budete žasnout nad jejím průzračně jednoduchým uspořádáním.

Tao masáž ve vás pohybuje zdánlivě malými šroubečky, avšak s efektem úžasného uvolnění.

Na co se můžete těšit

Opírá se o tisícileté zkušenosti taoismu a mimo jiné aktivuje jin a jang kanály, které vedou po přední a zadní části těla. Hmaty a tahy jsou nazývány různými poetickými i praktickými názvy, jako např. otvírání brány páteře, bušení na brány rudého paláce, míchání vody, pozdravení pěti, zalévání květin, probouzení draka atd.

Impuls při masáži je předáván přímo do míst energetických center a tím tao masáž působí na úrovni tří energetických systémů:

  • Oheň zdroje – v oblasti pánve
  • Palác karmy – v oblasti srdce
  • Jeskyně ducha – v oblasti hlavy a krku a třetího oka

Obdarujte sebe sama, začněte brát své tělo vážně se záměrem změnit něco k lepšímu. Skrze pocit sebepřijetí a bezpečí se vám otevře prostor pro léčení tělesných i psychických bloků.

Co je tao?

Tao znamená cesta a taoismus je dlouhodobě rozvíjená a tisíciletími ověřená věda o životě, usilující o zahrnutí všech jeho aspektů - zdraví, vyrovnanosti jinu a jangu, vyvážené stravy, akupunktury, práci vnitřního já a v neposlední řadě sexuality.

Naše tao masáž neobsahuje akupunkturu.

John Hawken je mistr ve výuce Tao masáží v České republice. Vytvořil tuto techniku na základě mnohaletých osobních zkušeností. Vybral ty nejdůležitější doteky a pohyby z širokého okruhu Tao technik a začlenil je do svého způsobu života a myšlení.

Studio Tantra Patricia získalo podporu, individuální zaškolení a schválení od lektora Johna Hawkena, abychom tuto masáž mohli praktikovat.

Naše doporučení

Pojďte se naučit Tao masáž pod vedením Patricie.

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.