Tantrická masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny v kombinaci s tantra masáží je podle našich vlastních zkušeností jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaciorganismu. Masáž považujeme za "energetickou bombu", která způsobí pocit velké relaxace a pocitem dobití naší životní energie do dalších dnů.

Jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci organismu.

Spojení obou masáží, kdy nejprve působí příjemné teplo sálající z kamenů na naše tělo, na oblasti čakrových center a meridiány, poté následně začínáme vnímat energii z tantrické masáže, je v pravém slova smyslu „energetická bomba“, která způsobí pocit velké relaxace současně s přicházejícím a stoupajícím pocitem dobití naší životní energie do dalších dnů.

Na co se můžete těšit

Kratší (100 minut) i delší (130 minut) varianta masáže obsahuje úvodní rituál, dále 10-15 minutové nahřátí kameny pro celkové prohřátí a zklidnění organismu, profesionální masáž lávovými kameny v oblasti zad, rukou a nohou. Intimní masáž v nezkrácené podobě následuje po skončení terapie lávovými kameny. Masáž se provádí pouze na masérském lehátku. Doporučujeme si po masáží vyhradit čas na relaxaci u šálku čaje.

Doporučení

Masáž lávovými kameny je považována spíše za sezonní, je nejvíce oblíbená v chladných zimních měsících a v přechodných obdobích mezi sezónami. V kombinaci s tantrickou masáží ji doporučujeme právě pro její silný energetický efekt kdykoli. Masáž si raději neobjednávejte, pokud jste přecitlivělí na teplo nebo když cítíte, že by u vás mohla vypuknout nějaká viróza či migréna. Masáž lávovými kameny by nemoc urychlila. Není vhodná také při menstruaci, z důvodu silného prokrvení organismu.

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *