Body to body masáž

"Objevte Intenzivní Pocitový Zážitek: Masáž Body Touch s Dotekem" Oddejte se klouzavým dotekům ženského těla na vlastním těle a objevte v sobě nové pocity. Masáž tělem je v našem provedení jednou z nejvyhledávanějších a nejintenzivnějších.

Speciální masáž tělem - vhodná pro muže i ženy

Na co se můžete těšit?

Masáž tělem je jedna z nejkrásnějších a nejkontaktnějších masáží. Využívá prvků shiatsu, nuru masáže a technik tantra masáže za rytmu speciální hudby. Tantra Patricia studio má svou vlastní první a jedinečnou sestavu této masáže a pro oboustranně nabíjející efekt je potřeba dodržovat určitá pravidla. Nejdůležitější z nich zní: „Pokud přijímáš masáž, zůstaň po celou dobu přijímající“

Co vám masáž přinese?

  • hlubokou relaxaci
  • rozvíření energie i "ztrátu hlavy"
  • odpoutání od všech starostí

V masáží se zcela rozplynete a zapomenete na všechny vaše problémy a potíže.

Naše doporučení

Šakti může svou masáž proměnit v harmonický tanec na vašem těle jen tehdy, pokud ji plně respektujete, když se cítí v bezpečí a její dávaná energie je přijímána s respektem a radostí; jen tehdy může naplno rozvinout potenciál této nejhlouběji jdoucí intimní masáže.

Pokud jste si jisti, že se ztotožníte s tímto pravidlem, vyzkoušíte jednu z našich nejlepších masáží, která probíhá na zemi na futonové matraci a z níž odejdete s pocitem štěstí a jako znovuzrozený.

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.