Šakti masáž

Vyberte si klasickou tantrickou Šakti masáž pro ženy a nechte se unést do světa jiného vnímání. Tantra masáž s úvodním rituálem, jemnými technikami, olejovou masáží a intimní masáží joni je vskutku „klasikou“, která nikdy neomrzí a vždy v ní najdete něco nového a překvapivého. Načerpáte při ní radost předávanou spolu s naším dotekem.

Tantra není jen masáž, je to zážitek se spirituálním rozměrem.

Na co se můžete těšit?

Šakti masáž pro ženy vám dává masérka či masér (dle vašeho výběru) v plné pozornosti, úctě a s respektováním vašich hranic a s vědomím si křehké hranice žen, rozumíme hloubce, zranitelnosti a citlivosti žen. Jsme na vlnách vašich prožitků zcela s vámi a vy se proto můžete zcela uvolnit v bezpečném prostředí.

Ženy, které zažívají potěšení v anální oblasti, si mohou k jakékoli délce masáže přiobjednat masáž anální vnější i vnitřní.

Přínos

Tantrická masáž patří ke starým, osvědčeným a účinným léčebným prostředkům. Blahodárně působí nejen na dělohu a pohlavní orgány, ale na celý ženský organismus. Vnímavé dotyky na těle jsou vitalizující a ozdravné.

Nechte proudit energii orgány a nastartujte žlázy s vnitřní sekrecí, které zlepší produkci hormonů, zlepší vaši náladu, periodu a odbourají napětí.

Masáž posílí vaše zdraví a sexuální smyslné pocity.

Tantra masáž výrazně zlepšuje psychiku ženy a také dává ženě nadhled na řadu problémů ve vztazích, v rodině a v partnerství.

Doporučení

  • Ráda měníte pozice při masáži? Pak zvolte Kašmírskou masáž.
  • Pokud jste zažila ve svém životě nějaké trauma, bojíte se doteku na těle či pohlaví nebo máte další problémy v oblasti břicha, pohlaví, problémy s periodou, pak se podívejte na balíček ozdravných tantrických masáží obsahující vaginální mapování.
  • Příplatek za anální masáž činí 300 Kč.
Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *