Šiva: rozšířená tantrická masáž

Tantrická masáž v délce 2 až 4 hodin je učena speciálně mužům – šivům, proto má také toto slovíčko v názvu. Tato klasická tantrická masáž obsahuje vedle rituálu, olejové masáž a masáže penisu navíc anální masáž a masáž prostaty. Delší čas je věnován právě masírování intimních partií a práci s energií vznikající v těchto místech.

Prožívejte ve vlnách svoji vnitřní energii díky Šiva masáži.

Pokročilá tantrická masáž, neboli Šiva masáž, je určena speciálně mužům - šivům. Na rozdíl od klasické tantrické masáže pro muže je zde věnováno mnohem více času masírování intimních partií, kultivaci a rozvádění probuzené sexuální energie do celého těla.

Na co se můžete těšit

Šiva masáže nabízíme v několika časových variantách od 2 do 4 hodin. Během této doby bude masírována každá část Vašeho těla. Díky delšímu času zažijete více vzrušujících okamžiků a sexuální poznání sebe samého.

Součástí této masáže je na vaše přání také anální masáž, masáž prostaty a tzv. masáž čtvrté dimenze, kdy budete masírováni na obličeji, ústech, nosu a uších. Tyto techniky vedou vedle uvolnění napětí v těchto oblastech také k poznání hlubších vrstev intimity.

Přínos

Při pravidelných návštěvách se naučíte se pracovat s dechem a ovládat svou energii v pánvi včetně oddalování orgasmu.

Přínos této masáže uvidí také Vaše partnerky, protože díky pravidelným masážím lze dosáhnout vyšší sexuální výkonnosti a prožívat vnitřní orgasmus.

Radíme

Neočekávejte maximální tantrický prožitek ihned během první návštěvy, může přijít, ale nemusí. Příjemná zpráva je, že se objevujete skrze potěšení. Při opravdovém zájmu o tantru se klienti objednávají pravidelně na dlouhé masáže ve studiu Tantra Praha u Patricie a vedle odpoutání se od běžného světa se také mohou naučit oddálit nebo zcela vynechat vyvrcholení a prožívat vnitřní orgasmy.

Doporučení:

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *