Exkluzivní tantrická masáž s koupelí: Šiva de luxe

Dopřejte si exkluzivní tantrickou masáž s uvolňující lázní. Zbavte stresu a napětí pomocí smyslného rituálu esenciální bublinkové koupele a užijte si poté Šiva masáž s láskyplnými doteky masérky. Po absolvování této masáže se budete cítit odpočatí a nabití energií.

Užijte si relaxační koupel a masáž v jednom

Dopřejte si exkluzivní Šiva masáž obohacenou o voňavou koupel s voňavými procedurami ve vaně. Délka terapie je volitelná - 3,5 nebo 4 hodiny.

Na co se můžete těšit

V úvodu nebo na závěr této masáže vás čeká koupel s peelingem, s uvolňující masáží koupelovým olejem, při níž budete obklopeni množstvím mýdlových bublinek a péčí vámi zvolené masérky. Následuje tantrická masáž, jíž vás provedeme velmi zkušeně, vycítíme proudění vaší energie a podpoříme ho doteky a dalšími speciálními technikami.

Přínosy masáže

Tato masáž má především relaxační a regenerační účinky. Po jejím absolvování se budete cítit nabiti novou energií. Díky koupeli se uvolní vaše tělo i mysl a bude lépe připravené k přijímání masáže.

Naše doporučení:

  • Některá masérka dělá koupel raději na konci terapie, slouží to k ještě většímu uvolnění a doznění masáže.
  • Chcete kratší variantu? Pak zvolte jakoukoli délku tantrické masáže základní s příplatkem za tantrickou koupel.

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.