Čtyřruční tantrická masáž: Šiva v ráji

Chcete se ocitnout v ráji? Nechte se hýčkat hned dvěma masérkami naráz. Díky čtyřem zkušeným pečujícím rukám se masáž stane mnohem intenzivnější, protože vás ani na minutku nenechají vychladnout z vašeho pocitu slasti. Bude to pro vás neuvěřitelný zážitek.

Nechte o sebe pečovat hned dvěma masérkami naráz.

2 masérky vás budou rozmazlovat doteky po celém těle. Díky tomu se uvolníte dříve a příjemné pocity vzrušení nastoupí rychleji než při klasické 2 ruční masáži. To způsobí, že váš celkový prožitek je mnohem hlubší, protože vaše tělo bude prostoupeno energií a udržováno v trvalém stavu vzrušení. 4 ruční masáž je zkrátka intenzivnější ve všech směrech.

Přínosy masáže

Ve stejném časovém úseku si vychutnáte dvojitou dávku masáže, vaše tělo bude uvolněno od hlavy až ke konečkům prstů u rukou a nohou, což lze při běžné tantrické masáží s jednou masérkou jen docílit jen při dlouhé masáži. Navíc dvě ženy vám přinesou dvojí potěšení.

Naše doporučení

  • 6 ruční masáž lze zajistit při včasné objednávce, minimálně den předem. Příplatek se odvíjí od délky objednané masáže dle ceníku.

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.