Senzuální masáž

Dopřejte si klasickou tantrickou masáž se všemi jejími slastmi bez masáže lingamu. Přijímejte pozitivní energii z každého doteku, která vám bude po celou dobu masáže předávaná prostřednictvím masérky.

Dopřejte si andělsky jemný dotek na svém těle.

Na co se můžete těšit?

Chcete si vychutnat láskyplné doteky z umění tantra masáže, ale z nějakého důvodu si nepřejete absolvovat celkovou masáž intimních partií?

Tak právě pro vás je do naší nabídky zařazena jemná a citlivá senzuální masáž, která v sobě snoubí všechny praktiky tantrické masáže celého těla, avšak je vynechána hloubková tantrická masáž v oblasti intimních partií.

Masáž začíná stejně jako u klasické tantrické masáže rituálem vestoje, kdy navodíme pocit důvěry mezi vámi a masérkou. Následně se přesunete na lehátko, kde vás masérka rozehřeje přikládáním horkých ručníků a poté vás bude masírovat po celém těle nejen rukama, ale i kožešinami a peřím. Nebude chybět ani masáž olejem.

Z této masáže jsou vynechány prvky cílené masáže lingamu a jeho okolí, případný letmý dotek je možný po domluvě.

Přínos masáže

Tato masáž naplní vaše potřeby po láskyplném jemném doteku ženské dlaně. Zároveň vám také rozproudí vnitřní energii po celém vašem těle a navodí příjemné pocity klidu a harmonie vaší mysli.

Naše doporučení

Doporučení

Chcete zkusit více? Vyzkoušejte Kašmírskou masáž, která nevynechává ani doteky na bocích těla.

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.