Kašmírská masáž

Kašmírská tantrická masáž vás překvapí technikami v nejrůznějších pozicích s častým těsnějším kontaktem s masírujícím. Rovněž propojením s hudbou a využitím dechového potenciálu a napojením se na váš vnitřní zdroj smyslnosti a potěšení.

Kašmírská masáž je celostní smyslná masáž při níž ochutnáte tanec tvořivosti a smyslnosti. Pohyby rukou a paží při masáži jsou táhlé a pomalé, střídají se s pohyby energickými a často připomínají hru na indický hudební nástroj s názvem Rudraveena

Na co se můžete těšit?

Očekávejte celistvou a úplnou masáž, která vám dovolí stát se skutečně sebou samým a prožít živou a plynoucí smyslnost. Můžete se těšit na ještě intenzivnější prožitek než při běžné tantrické masáži díky čtyřem základním kašmírským masážním pozicím dovolujícími kontakt vaší sakrální a pánevní oblasti s rukama a klínem maséra či masérky.

Užijte si smyslný tanec sexuální polarity.

Doporučení

Pro koho je vhodná? Samozřejmě pro obě pohlaví, avšak ráda bych pozvala i ženy k vyzkoušení této speciální masáže.

Z praxe vím, že ženy se zcela uvolní počátečními pevnými doteky, aby se pak mohly rozplynout v rytmické masáži, být v souznění s rukama maséra i hudbou a plynout si svým vesmírem ve spojení a harmonii se vším.

Muži, stejně jako ženy, ocení nezvyklé pozice při masáži a jemný a zároveň intenzivní kontakt s masérkou.

Ze zkušeností našich pilotních tréninků a kurzů Kašmírské masáže vám můžeme potvrdit, že ženy si dokáží vychutnat tuto masáž opravdu maximálně, protože je zkomponovaná tak, že se vám dostane absolutního uvolnění za poměrně krátkou dobu. Totéž platí samozřejmě i pro muže, protože ti se obecně dokáží uvolnit snadněji.

Kontraindikace

Teplota a infekční onemocnění.

Masáž nedoporučuji při bolestivosti v oblasti kolen a kyčlí nebo akutních bolestivých problémech v oblasti bederní páteře a při celkové ztuhlosti těla.

Více o původu masáže

KAŠMÍR - oblast

Kašmír (kašmírské: کشیر / कॅशीर, Urdu: کشمیر; Ujgurů: كەشمىر, Shina: کشمیر) je severozápadní region indického subkontinentu.

Kašmír je historické území a bývalé knížectví v Himálaji, dnes nárokované a spravované Indií, Pákistánem a částečně i Čínou. Území se dnes dělí na indický spolkový stát Džammú a Kašmír, Azád Kašmír a Severní oblasti (spravované Pákistánem) a čínskou část Aksai Čin. Je to místo s nezměrnými přírodními krásami, proto je také nazýváno jako Nebe na Zemi.

Kašmír a kašmír (Dotek kašmíru)

Kašmír je také druh látky. Kašmírská vlna patří k nejjemnějším látkám připomínajícím hedvábí. I když se dnes tato vlna nezískává jen v oblasti Kašmíru, zachoval se tento pojem dodnes, protože se původně získávala na kašmírském území. Kašmírská příze je ceněna pro své vlastnosti lehkost a jemnost, přičemž je velice teplá.

Kašmírská masáž je spojením posvátného rozměru nebe a země, spojením ducha a těla. Propojuje krásu s jemností tak, jako se území s nezměrnými přírodními krásami podobá kašmíru, látce která je jemná, hřejivá a vzácná

Propojení těchto kvalit můžete vnímat i při masáži.

Vyberte variantu

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.