Body to body masáž

Hledáte opravdu speciální a intenzivní masáž? Pak se oddejte klouzavým dotekům ženského těla na vlastním těle a objevte v sobě pocity žádaného muže. Tato masáž je v našem provedení jednou z nejvyhledávanějších a nejintenzivnějších.

Speciální art masáž pro muže i ženy, využívá prvků shiatsu, tantrických technik a doteků za rytmu spirituální hudby.

Na co se můžete těšit?

Masáž tělem je jedna z nejkrásnějších a nejkontaktnějších masáží. Využívá prvků shiatsu, nuru masáže, reiki a technik tantra masáže za rytmů spirituální hudby. Tantra Patricia studio má svou vlastní první a jedinečnou sestavu této masáže a pro oboustranně nabíjející efekt je potřeba dodržovat určitá pravidla. Nejdůležitější z nich zní: „Pokud přijímáš masáž, zůstaň po celou dobu přijímající“

Přínos masáže

V masáží se zcela ztratíte a zapomenete na všechny vaše problémy a potíže.

Doporučení

Šakti může svou masáž proměnit v harmonický tanec na vašem těle jen tehdy, pokud ji plně respektujete, když se cítí v bezpečí a její dávaná energie je přijímána s respektem a radostí; jen tehdy může naplno rozvinout potenciál této nejhlouběji jdoucí intimní masáže.

Pokud jste si jisti, že se ztotožníte s tímto pravidlem, vyzkoušíte jednu z našich nejlepších masáží, která probíhá na zemi na futonové matraci a z níž odejdete s pocitem štěstí a jako znovuzrozený.

Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *