Body to body masáž

Ztraťte hlavu při masáži tělo na tělo.

Dopřejte si  jednu z našich nejkrásnějších a nejkontaktnějších tantrických masáží. Využívá prvků shiatsu, nuru masáže a technik tantra masáže v rytmu hudby. Studio Tantra Patricia vytvořilo svou vlastní jedinečnou sestavu. Navíc každá z masérek ji okoření svou vlastní energií a provedením.

Na co se můžete těšit:

Oddejte se intenzivním dotekům ženského těla na svém těle a jen neradi od nás budete odcházet, zato s pocitem štěstí a jako znovuzrozený.

Body to body masáž probíhá na zemi na futonové matraci.

U masáže jsou používány různé relaxační masérské techniky, dechové techniky a tantrická masáž lingamu rukou i celým tělem.

Přínos masáže:

Masáž vám přinese úlevu od všech starostí a mužům onen vysněný pocit, že na chvíli ztratili hlavu.

Doporučení:

  • Pro nejlepší a oboustranně nabíjející efekt je potřeba dodržovat určitá pravidla. Nejdůležitější z nich zní: „Pokud přijímáš masáž, zůstaň po celou dobu přijímající.“ Jen tehdy může masérka naplno rozvinout svůj potenciál.
  • Šakti může svou masáž proměnit v harmonický tanec na vašem těle jen tehdy, pokud ji plně respektujete, když se cítí v bezpečí a její dávaná energie je přijímána s respektem a radostí.
Délka Cena Cena v hotelu Poznámka

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *