Co je to tantrická masáž?

Hybnou silou tantra masáže je vaše základní energie, která je nejsilnější energií v lidském těle. Pokud s ní umíte vědomě zacházet, dovede vás před brány ráje.

  • Tantrická masáž  se na rozdíl od klasických masáží se věnuje celému tělu a to s maximální pozorností, plným vědomím a soustřeďuje se alespoň třetinou celkového času na intimní masáž. tj. masáž pohlaví.

Tantra masáž je tak hluboká, že se sama o sobě stává meditací.

  • Masáž obsahuje vedle nejrůznějších technik rovněž vědomý speciální dotek penisulingamumasáž prostaty pro muže.
  • Pro ženy je vedena jiným stylem, vychází z aktivních čaker ženy a k intimní masáži počítáme jemnou masáž prsů, masáž boků, hýždí a masáž ženského pohlaví - joni zvenku i zevnitř. Jen pro ilustraci, na joni je 45 různých masážních tahů a variací. Nechte se unést...

Základní hybnou silou tantrické masáže je základní neboli sexuální energie, která je nejsilnější energií v našem těle. Bohužel je v každé kultuře velmi potlačována nebo v moderní kultuře zveličována a různě karikována. Přitom její rozproudění vám může tak pomoci!

V tantrické masáži u Patricie vás učíme, jak vnímat sílu, hloubku a dary vaší sexuální energie. Je tu potřeba důvěra mezi oběma účastníky a pracuje se tu i s hlubšími vrstvami vědomí.

Pravá tantrická masáž se podle prastarých indických učení Indů může provádět pouze na astrální vrstvě těla, tj. pouze lehkými jemné dotyky, které na kůži sotva pocítíte a jde tedy spíše o masáž smyslů. Tuto starobylou část provádíme také, ale nejen.

Jeden z nejdůležitějších aspektů tantrické masáže je různorodost.

Ruční masáž sama o sobě by nedokázala demonstrovat krásu celé palety dotyků a smyslů, díky kterým jsou naše  tantrické masáže tak oblíbené.

K tantrické masáži používáme masážní pudr a vysoce kvalitní masážní oleje bez parfemace od německé firmy Schupp, které po celou dobu masáže udrží pokožku vláčnou, nevysychající a přitom dobře omyvatelné.

Pro ty, kdo nemají rádi voňavé masážní oleje, používáme neutrální olej bez jakékoli parfemace od německé firmy Schupp.

Těšit se můžete i na dotyky peříčky, šátky, kožešinkami a na další škálu příjemných vjemů.

Na své si přijde i dlouhých tantra masáží i sluch a chuť.

Máte-li dotaz nebo chcete pomoci s výběrem vaší tantrické masáže, vyplňte prosím níže uvedený formulář a my se vám ozveme zpět.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.