Co je to tantrická masáž?

Tantrická masáž či tantra masáž se na rozdíl od klasických masáží se věnuje celému tělu s maximální pozorností a soustřeďuje se alespoň třetinou celkového času na intimní masáž. tj. masáž pohlaví. Masáž penisu - lingamu a masáž prostaty pro muže a jemnou masáž prsů, masáž boků, hýždí a masáž ženského pohlaví - joni zvenku i zevnitř.

Základní hybnou silou tantra masáže je sexuální energie, která je nejsilnější energií v našem těle, ale moderní kulturou bývá často potlačována. Přitom vám může tak pomoct!

Je tu potřeba důvěra mezi oběma účastníky a pracuje se tu i s hlubšími vrstvami vědomí. Základní hybnou silou tantra masáže je sexuální energie, která je nejsilnější energií v našem těle, ale moderní kulturou bývá často potlačována. Přitom její rozproudění vám může tak pomoci!

Pravá tantrická masáž se podle prastarých indických učení Indů může provádět pouze na astrální vrstvě těla, tj. pouze lehkými jemné dotyky, které na kůži sotva pocítíte a jde tedy spíše o masáž smyslů.

Jeden z nejdůležitějších aspektů tantrické masáže je různorodost. Ruční masáž sama o sobě by nedokázala demonstrovat krásu celé palety dotyků a smyslů, díky kterým jsou naše  tantrické masáže tak oblíbené. K masáži používáme masážní pudr a vysoce kvalitní masážní oleje bez parfemace od německé firmy Schupp, které po celou dobu masáže udrží pokožku vláčnou, nevysychající a přitom dobře omyvatelné.

Pro ty, kdo nemají rádi voňavé masážní oleje, používáme neutrální olej bez jakékoli parfemace od německé firmy Schupp.

Těšit se můžete i na dotyky peříčky, šátky, kožešinkami a na další škálu příjemných vjemů.

Na své si přijde i sluch a chuť.

Nechte se překvapit.