Esha

Zvu vás na zpáteční cestu k vašemu „já“

Tam, kde se opět můžete z celého srdce cítit v kontaktu s vaší vlastní smyslnou energií bez jakéhokoli tlaku a očekávání.

Patricia o Eshe:

V rukou Eshi se budete cítit jako v plynoucím vánku. Její dotek je jemný a energetizující vaše tělo. Harmonie, pohoda a nekonečnost plynutí na vás dýchnou během její masáže. S Eshou se budete cítit nádherně v klidu a bezpečí. Procítíte hloubkovou práci s energií na jemnohmotné úrovni.

Specializace:

  • Tantrické masáže
  • Energetické masáže
  • Párové masáže

Říká o sobě:

Každá lidská bytost má základní potřebu a touhu po holistickém dotyku. Jsem přesvědčena že milující a vědomá masáž celého těla vyvolává hluboký pocit přijetí. mírumilovný prostor ticha a bezpečnost a důvěra, kterou poskytují umožňují kontaktovat se sebou a zároveň být se vším, čím je.

Zvu vás na tuto zpáteční cestu k vašemu „já“
Tam, kde se opět můžete z celého srdce cítit v kontaktu s vaší vlastní smyslnou sexuální energií a bez jakéhokoli tlaku a očekávání.Dopřejte si tuto zkušenost a dovolte mi, abych byla vaší průvodkyní na této cestě.

Buďte tady a teď .. a užijte si to

Těším se, až vás přivítám

:

Certifikáty

2018 Tantraspa certifikace; filosofie tantrických masáží

2019 Metamorfní techniky masáž

2016 Sportovní masáž

2016 Hawai masáž

2019 Kurz Energetický orgasmus

Jazyky

Čeština, angličtina, švédština

Povinné položky jsou označeny *

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Anti-spam *