Nur

"Tantra přináší nové bytí"

Nur (Nour) je unikátní masérka s egyptskými kořeny. Její jméno v překladu znamená Světlo. A opravdu s ní zažijete prosvětlení v mnoha rovinách, protože Nur je tantričkou tělem i duší. Je nadšená a můžete se těšit skvělé masáže s orientálním nádechem.

  • Tantra masáže
  • Bambusové masáže
  • Tantra masáže exklusivní s koupelí
  • 4 ruční masáže

Patricia o Nur

Nur je optimistická masérka, která vám dodá energii, zlepší náladu a rozplyne se s vámi v doteku. Její masáž je neočekávaně jiná, žádná další není podobná té předchozí. Ona je prostě žena divoška a bohyně v jednom.

Specializace

  • Tantrické masáže
  • Koupele a masáže do délky 4 hodin
  • Senzitivní a Andělské masáže
  • Párové masáže

Říká o sobě

Jsem tvořivý člověk s plnou hlavou nápadů a fantazie. Často se nechávám unést na vlnách umění, tance, malování a vším co je krásné. Miluji dlouhé masáže kde je možnost tvořit a nechat vás poznat celou škálu prožitků z doteku.

Při masáži se nechávám vést intuicí a vnímáním jemného doteku a hlazení. Hlavně se inspiruji prožitkem masírovaného a vkládám do sestavy masáže větší a větší vášeň. Mou snahou je předat to, co vnímám jako krásné a co mě samotné pomohlo začít se cítit v životě spokojenější.

Tantra pro mě znamená dostat možnost a prostor zastavení a mít čas pro sebe. Tantra je pro mě zpomalení v někdy bláznivém toku života. Zklidnění emocí. Využití vlastní energie k něčemu, co je správné. Přijímat to, co ke mně přirozeně patří. Tantra je další možnost, jak si uvědomit svou krásu a něhu v sobě samotné.

Certifikáty

2022; Tantralife Škola tantrické masáže
2022; Kurz bambusové masáže; Masérnička akreditace MŠMT
2021; Praktik tantrické masáže, Tantra Jan Janata
2019; Rekvalifikační kurz sportovní masáže; Refit

Jazyky

čeština
němčina
angličtina

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů.

Tantra přináší nové bytí, přirozenost a něhu do života