Přejít na navigaci


Proč k nám

Rozumíme vám

Nemluvíte česky? Nevadí. I tak si budeme rozumět. Angličtina je samozřejmostí, domluvíme se i německy, francouzsky a rusky.

Jsme blízko

Cesta metrem z centra Prahy k nám trvá asi 10 min. Studio leží 200 metrů od stanice Českomoravská. V blízkosti naleznete dostatek místa k zaparkování.

Nabízíme 21 druhů masáží

Tantra je o fantazii a posouvání hranic. Naší specialitou je masáž 6hodinová, jejímž bonusem je čtyřruční masáž. Patricia osobně se navíc zaměřuje na masáže léčebné - bodyterapii, bodywork, provázanost těla a ducha.

Užijte si masáž ve dvou

Chcete si tyto intimní chvíle užít s partnerem? Naše masérky vás provedou taji vaší sexuální energie, o kterých jste zatím neměli ani tušení…

Máme 15 let zkušeností

Hledáte někoho, kdo má zkušenosti a umí se vcítit do pocitů člověka, který se chystá oddat tantře poprvé? Roky praxe nás naučily, že každý zákazník je jiný a ke každému přistupujeme s jedinečnou péčí a empatií.

Neustále se vzděláváme

Všechny naše masérky a maséři získali certifikát ročního tréninku a neustále se vzdělávají. Důkazem našeho nadšení je škola tantry, ve které vyučujeme další adepty na tantrické maséry a vedeme speciální kurzy partnerské komunikace. Tantra je pro nás hlavně vášeň, aktivita, které se věnujeme neustále.

Objednáte se pohodlně elektronicky

Na našich stránkách najdete elektronický formulář, kde si můžete vybrat čas i masérku/maséra, který je vám nejsympatičtější. Další výhodou je možnost platit přes PayPal.

Chcete dojít na masáž ještě ten den nebo během několika hodin? Kontaktujte nás telefonicky. Zavoláme vám zpět i na zahraniční čísla.

Používáme kvalitní oleje

Součástí skvělé masáže je i kvalitní masážní olej. Používáme pouze oleje značky Schupps a Kanu, které krásně vyživují pokožku a zároveň je po masáži lehce smyjete.

Zákazníci se k nám vrací

Říká se, že nejlepším důkazem spokojenosti jsou vracející se zákazníci. K nám se pravidelně vrací více než polovina návštěvníků, slova chvály jsou samozřejmostí.

Jsme diskrétní

Za všech okolností ctíme masérské tajemství.

O mně/Patricia

PatriciaPřed několika lety jsem pocítila touhu pracovat s lidským tělem a rozhodla se jej studovat skrze dotek a masáž. V návaznosti na klasické, reflexní a orientální massáže, které jsem vyučovala v Cybex Spa Hilton jako terapeut

Masážní studio

Masážní studioSvé vlastní masážní studio Tantra Patricia jsem založila proto, abychom mohli předávat radost a potěšení z překrásných tantrických terapií všem klientkám a klientům bez rozdílu věku, v příjemném prostředí, v oáze klidu s pocitem…

Škola masáží Tantralife

Tantralife.czJedno přísloví praví „dokud to nedokážeš někoho naučit, nerozumíš tomu,“ což pro nás znamená, že plody naší práce nejsou jen spokojení klienti, ale také schopní maséři a masérky. V roce 2008 jsme se rozhodli založit školu partnerství

Tisk a média

Tisk a médiaZa dobu působení studia jsme dostali několik nabídek na sepsání článku pro časopisy nebo magazíny. Zde naleznete seznam všech z nich spolu s možností zobrazení článku v celé své délce. Jako první jsme přispěli do tehdy nově…

„Za neméně důležité považuji, že moje práce je i moje hobby a poslání a i přes veškerou organizační činnost, související s chodem studia se neustále věnuji masážím a pracuji společně se svými kolegyněmi.“

REKONSTRUKCE:

10.7- 30. 11. 2017

Tvoříme pro vás nový design studia.

Náhradní adresa po dobu rekonstrukce:

Nademlejnská 24, Praha 9

GPS:50.1033517,

14.528409799999963

(vchod a parking z ulice K náhonu)

Zvonek Atelier Pat.

OBJEDNÁNÍ NUTNÉ

Volné pozice:

Přijmu spolehlivou, flexibilní masérku s aktivní znalostí AJ a tantry.

Mé studio je vybudováno na základě,  kde pracujeme na vysoké profesní i  spirituální

úrovni, a proto prosím pouze vážné zájemkyně, které mají  vyřešené priority

a touhu sdílet hloubku tantrické masáže..

Vaše motivační dopisy prosím na  email vlastapatricia@gmail.com

 

 

 

 

 

Galerie:
Video:

Smluvní partner:
Sociální sítě:

Škola tantry:
Rychlý kontakt:

Tel +420 775 781 819

@ patricia@tantramassage.cz

Mapa  Čihákova 25
 Praha 9 » Kudy k nám

Otevírací doba
Denně 10–22 hod
Po domluvě možno začít i dříve (od 7 hodin)
Předchozí objednávka nutná

Kontakt »