Přejít na navigaci


O masážích

Masáže ve studiu Tantra Patricia jsou rozděleny do několika kategorií. Hlavní důraz klademe samozřejmě stále na tantrické masáže, ale pro tento přehled se nám bude hodit začít z druhé strany – od těch klasických, které máme v nabídce jako novinku.

Masáž pro dva

Masáž pro dva je tantrická masáž pro pár je v našem studiu považována za rituál uctění vztahu. Je při ní plně respektováno přání páru.

Před masáží s vámi mluvíme o vašich touhách, přáních a hranicích. Aranžmá masáže si domluvíte již při objednávce. Při masáži pro pár si můžete vybrat z masáže ve společné místnosti či odděleně. Taktéž záleží na vás, zda si budete přát dvě terapeutky nebo maséra a masérku, tedy masérský pár. Po masáži necháváme dvojici prostor pro vzájemné sdílení a spočinutí.

Společná tantrická masáž je pro dvojici silný zážitek, který může vést k odkrytí některých překážek ve vašem vztahu či nevyslovených přání a to, co se otevře, je dobré přijmout jako výzvu a nezahodit tuto šanci, ale začít spolu komunikovat. Pokud byste rádi posunuli vaše partnerství a nevíte jak na to, kontaktujte nás osobně a naši školu Tantralife, rádi vám poskytneme konzultaci, partnerský koučing  a podporu vašemu vztahu. 

Relaxační masáž

S těmito masážemi se setkáte v masážních studiích nejčastěji. Klienti sem chodí po práci, po náročném dni nebo ve volném odpoledni a očekávají maximální péči.

Položíte se na lehátko a vašemu tělu se dostane takové pozornosti, že zapomenete na každodenní shon.

Představte si, jak se položíte na lehátko a vašemu tělu se dostane takové pozornosti, že zapomenete na každodenní shon a necháte vědomí a podvědomí každé putovat, kam se mu zachce. Nebývá výjimkou, že klienti si během této masáže na pár minut zdřímnou. U nás si vedle relaxační masáže můžete zvolit antistresovou masáž, která je přímo zaměřena na „vymačkání“ a vyplavení stresu z těla.

Léčebná masáž

Už z principu nebývá lehká a něžná, ale má za úkol pomoci. Neznamená to, že by nebyla i příjemná, ale například pomoc od bolesti zad, kolen, ramen a úponů si žádá nějakou námahu a je tedy silovější.

Po ozdravné masáži půjdete nejspíš domů s bolavými svaly, ale nejpozději večer oceníte stav bez bolesti.

U této masáže se běžně komunikuje mezi klientem a masérem, protože je potřeba vybalancovat účinek. Zkrátka po ozdravné masáži půjdete nejspíš domů s protaženými a bolavými svaly, ale nejpozději druhý den oceníte stav bez bolesti zad či v jiných místech zákroku.

Specialitkou je bioenergetická masáž páteře a hloubková tkáňová masáž, která je prováděna silným tlakem na hluboké vrstvy tak, aby se dotkla i šlach a nervů. Tato masáž je obzvlášť účinná, kratší a efektivní.

Tantrická masáž

Tantrická masáž či tantra masáž se na rozdíl od klasických masáží se věnuje celému tělu s maximální pozorností a soustřeďuje se alespoň třetinou celkového času na intimní masáž. tj. masáž pohlaví. Masáž penisu - lingamu a masáž prostaty pro muže a jemnou masáž prsů, masáž boků, hýždí a masáž ženského pohlaví - joni zvenku i zevnitř.

Základní hybnou silou tantra masáže je sexuální energie, která je nejsilnější energií v našem těle, ale moderní kulturou bývá často potlačována. Přitom vám může tak pomoct!

Je tu potřeba důvěra mezi oběma účastníky a pracuje se tu i s hlubšími vrstvami vědomí. Základní hybnou silou tantra masáže je sexuální energie, která je nejsilnější energií v našem těle, ale moderní kulturou bývá často potlačována. Přitom její rozproudění vám může tak pomoci!

Pravá tantrická masáž se podle prastarých indických učení Indů může provádět pouze na astrální vrstvě těla, tj. pouze lehkými jemné dotyky, které na kůži sotva pocítíte a jde tedy spíše o masáž smyslů.

Jeden z nejdůležitějších aspektů tantrické masáže je různorodost. Ruční masáž sama o sobě by nedokázala demonstrovat krásu celé palety dotyků, díky kterým jsou naše  tantrické masáže tak oblíbené. K masáži používáme masážní pudr a vysoce kvalitní masážní oleje značky Kanu, který po celou dobu masáže udrží pokožku vláčnou, nevysychá a přitom se dobře omývá. Nejvíce v oblibě mají klienti aroma exotického manga, smyslné růže či francouzské levandule.

Pro ty, kdo nemají rádi voňavé masážní oleje, používáme neutrální olej bez jakékoli parfemace od německé firmy Schupp.

Těšit se můžete i na dotyky peříčky, šátky, kožešinkami a na další škálu příjemných vjemů. Nechte se překvapit.

AKTUÁLNĚ:

CHRÁM TANTRY
otevřen 22. 12. 2017

Podívejte se na video:
https://www.youtube.
com/

watch?v=Yzk66lCCSxM

Zvu všechny, kdo chcete okusit
pravou spirituální tantru
v novotou zářícím studiu.
Pro absolutní kvalitu masáží pracujeme
převážně na objednávky.

Nový tým
Yanča-každý 2.víkend nebo víkendy na objednávky
Elis - baculka Elis na objednávky v odpoledních hodinách

Saly- téměř denně po 17 hodině 
Erika - pátky a čtvrtky večer
Gloria- na objednávku středySociální sítě:
Galerie:

Fotky nového studia a týmu budou až na NOVÉM WEBU

Video:

Smluvní partner:
Škola tantry:
Rychlý kontakt:

Tel +420 775 781 819

@ patricia@tantramassage.cz

Mapa  Čihákova 25
 Praha 9 » Kudy k nám

Otevírací doba
Denně 10–22 hod
Po domluvě možno začít i dříve (od 7 hodin)
Předchozí objednávka nutná

Kontakt »