Přejít na navigaci


Tantrická masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny v kombinaci s tantra masáží je podle našich vlastních zkušeností jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci organismu. Tantrická masáž je terapie, která výrazně uvolňuje nejen tělo, ale i psychiku a pocity. Oblast jejího hlavního fyzického i energetického působení je v oblasti břicha, pánve pohlaví a srdce, má silný pozitivní a relaxační vliv naši psychiku. Spojení obou masáží, kdy nejprve působí příjemné teplo sálající z kamenů na naše tělo, na oblasti čakrových center a meridiány, poté následně začínáme vnímat energii z tantrické masáže, je v pravém slova smyslu „energetická bomba“, která způsobí pocit velké relaxace současně s přicházejícím a stoupajícím pocitem dobití naší životní energie do dalších dnů.

Jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci organismu

Doporučení:
Masáž lávovými kameny je považována spíše za sezonní, je nejvíce oblíbená v chladných zimních měsících a v přechodných obdobích mezi sezónami. V kombinaci s tantrickou masáží ji doporučujeme právě pro její silný energetický efekt kdykoli.Masáž si raději neobjednávejte, pokud jste přecitlivělí na teplo nebo když cítíte, že by u vás mohla vypuknout nějaká viróza či migréna. Masáž lávovými kameny by nemoc urychlila. Není vhodná také při menstruaci, z důvodu silného prokrvení organismu.

Průběh masáže:
Kratší (100 minut) i delší (130 minut) varianta masáže obsahuje úvodní rituál, dále 10-15 minutové nahřátí kameny pro celkové prohřátí a zklidnění organismu,profesionální masáž lávovými kameny v oblasti zad, rukou a nohou. Intimní masáž v nezkrácené podobě následuje po skončení terapie lávovými kameny. Masáž se provádí pouze na masérském lehátku. Doporučujeme si po masáží vyhradit čas na relaxaci u šálku čaje.

Objednejte se na tuto masáž

Nabízené varianty:

100 min 3 100 Kč
130 min 4 200 Kč
  • Než potvrdíte objednávku, můžete nám napsat do poznámky zprávu nebo doplňující dotaz ohledně masáže. Uveďte vámi preferované datum, denní dobu nebo masérku.
    Celou objednávku urychlíte vyplněním telefonu.

Položky označené * jsou povinné.

Masáž lávovými kameny
Masáž lávovými kameny
AKTUÁLNĚ:

CHRÁM TANTRY
otevřen 22. 12. 2017

Podívejte se na video:
https://www.youtube.
com/

watch?v=Yzk66lCCSxM

Zvu všechny, kdo chcete okusit
pravou spirituální tantru
v novotou zářícím studiu.
Pro absolutní kvalitu masáží pracujeme
převážně na objednávky.

Nový tým
Yanča-každý 2.víkend nebo víkendy na objednávky
Elis - baculka Elis na objednávky v odpoledních hodinách

Saly- téměř denně po 17 hodině 
Erika - pátky a čtvrtky večer
Gloria- na objednávku středySociální sítě:
Galerie:

Fotky nového studia a týmu budou až na NOVÉM WEBU

Video:

Smluvní partner:
Škola tantry: